tel.:053 442 4947      office@acs-sro.sk

full control

20160728092603_fc-application.jpg

Nikdy predtým nebolo čistenie tak pod kontrolou ako s Kärcher Full Control: všetky dôležité nastavenia na vysokotlakových čističoch Kärcher Full Control si môžete kedykoľvek overiť na vysokotlakovej Full Control Power pištoli.

full_control_sutaz_karcher
Nikdy predtým nebolo čistenie tak pod kontrolou ako s Kärcher Full Control: všetky dôležité nastavenia na vysokotlakových čističoch Kärcher Full Control si môžete kedykoľvek overiť na vysokotlakovej Full Control Power pištoli. LED displej plynule zobrazuje vybraný stupeň tlaku, čo zabezpečuje permanentnú kontrolu nad všetkými vecami.

Tlakový čistič Kärcher Full Control. Originál. Znovu objavený.

Nové vysokotlakové čističe Kärcher Full Control boli kompletne prepracované na modely na optimálne pre užívateľa s väčším efektom pri
používaní.  Objavte rozdiely!

Výhody, prečo je Kärcher iný "Makes a Difference"

  • Symboly na pracovnom nadstavci zobrazujú optimálne nastavenie tlaku podľa čisteného povrchu.
  • Otáčaním nadstavca Vario Power automaticky nastavujete tlakové stupne HARD, MEDIUM a SOFT a samozrejme stupeň MIX, pre použitie čistiaceho prostriedku – nastavovanie je možné plynule bez prerušenia práce.
  • Zrozumiteľný LED displej na tlakovej pištoli permanentne zobrazuje stupeň, takže máte veci neustále pod kontrolou.
full-control-power-gun.png
 

Správne nastavenie pre každú úlohu

Skroťte nečistoty s novými vysokotlakovými čističmi Kärcher Full Control. Full Control Power pištoľ môžete rýchlo a jednoducho nastaviť podľa čisteného povrchu. Špinu odstránite rýchlo a šetrne k čistenému povrchu. Zmizne zo sveta!
fc-application.jpg>
 
Nové tlakové čističe sú robustné a vysoko odolné. Manipulácia s nimi je veľmi pohodlná. Stabilita je zabezpečená novým spôsobom vedenia hadice ako aj širokou stabilnou nohou využiteľnou na transport. Pohodlie pri práci umocňuje hliníková ergonomická teleskopická rukoväť. Samozejme pre dlhú životnosť je základom vodou chladený motor.
fc-spray-lances.jpg
hd-hard
hd-medium
hd-soft
© 2016 Columbia TriStar Marketing Group, Inc. All Rights Reserved.